Afișez toate cele 22 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 40W (22)
30W LED COB Proiector pe Șină 3 in 1 Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
388,80 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3150 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Lumină de PereteTriac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
753,80 lei| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Lampă lineară Suspendată 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 3,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Lampă lineară Suspendată 3 in 1 Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 3,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 4000K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
943,40 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 6500K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
943,40 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 100° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
40W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
40W Lustra moderna iluminat LED ф40 Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
806,90 lei| Greutate | 3,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 2800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Aplică LED 40W SMART 3 în 1 Înstelat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,10 lei| Greutate | 1,446 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 2800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED pe șină 40W COB, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
326,60 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 2600 lm |
| Unghi | 22° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED Cip SAMSUNG 40W Încastrat Corp Argintiu 4000K 1211x70x35mm
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
452,90 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Argintiu 4000K 1200x50x65mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED SAMSUNG 40W Aplicat Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Aplicată Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendat Argintie 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Alb 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Argintiu 4000K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Negru 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Panel 40W 600 x 600 mm 6400K Incl Driver 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4950 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panel LED 40W 600 x 600 mm 4500K Driver Inclus 6BUC/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4950 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou Solar 40W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
741,30 lei| Greutate | 6,514 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













