Afișez 1 - 24 din 39 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (39)
2W Lampă de Perete Solară Corp Negru 3000K, 6000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
265,00 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 3000K+6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă de Perete Solară LED 3 in 1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
281,30 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Temperatura culorii | 3 in 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă Exit LED Montaj Aplicat 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
2W Lampă Exit LED Montaj Încastrat 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
2W Lampă Solară Corp Negru 3000K, 6000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 3000K+6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă Solară LED Corp Negru 3in1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă Solară LED Corp Negru 3in1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W LED pentru Mobilier Corp Argintiu 3000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
2W LED pentru Mobilier Corp Argintiu 4000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
2W LED pentru Mobilier Corp Negru 3000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED pentru Mobilier Corp Negru 4000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă Lumânare 3000K Aurie + Sticlă Amber
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,588235 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă Lumânare 3000K Neagră + Sticlă Fumurie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Perete Bolard IP44 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 120 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Gri Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Gri |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Negru Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
93,00 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Negru Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
93,00 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Negru Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Negru Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
94,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Solar Spike IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W LED Solar Spike IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W LED Solar Spike IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













