Afișez toate cele 12 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8.5W (12)
Bec LED 8.5W E27 A60 Control RF RGB + 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
35,59 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Neutră |
| Temperatura culorii | RGB, 4000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 3000K 3buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 4000K 3buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 6500K 3buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A65 RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
54,91 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 8.5W E14 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
Bec LED Cip SAMSUNG 9W E27 A58 Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
8,13 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 9W E27 A58 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
8,13 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 9W E27 A58 Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
8,13 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













