Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 22W (4)
22W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,60 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,60 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,60 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Waterproof Tub 150cm 1*22W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
190,30 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













