Afișez toate cele 20 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4W (20)
4W LED Lampă de Podea Corp Alb 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
445,10 lei| Greutate | 4,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
4W LED Lampă de Podea Corp Negru 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
445,10 lei| Greutate | 4,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
4W LED Lampă de Podea Corp Ruginiu 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
445,10 lei| Greutate | 4,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
Bec LED 4W E14 P45, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
6,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W E14 Tip Lumânare flacără, Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 220° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W E27 Filament A60 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W E27 Filament A60 Clar 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 P45 Amber Cover 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 G95 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
37,62 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 Amber Cover Lumâmare 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 Amber Cover Lumâmare 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 Amber Cover Lumâmare 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 Amber Cover Lumâmare Răsucit 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 G125 Amber ART 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 G45 Amber Cover 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 ST64 Amber Art 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 ST64 Amber Cover 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
16,27 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament Spiralt B125 2700K Sticlă Fumurie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament Spiralt G200S 2700K Sticlă Fumurie
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
146,40 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 120 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Fumurie |
LED Downlight Cip SAMSUNG 4W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,199 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













