Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2.5W (4)
2.5W LED Lampă de Perete Bolard E27 cu Senzor cu Microunde IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2.5W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
2.5W LED Solar Bolard E27 cu Senzor cu Microunde IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2.5W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
2.5W LED Solar Lumină de Peret SMD With Cu Senzor IP44 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
208,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2.5W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
4in1 Lumină de Urgență Exit Cu Buton de Test & Control RF
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
146,40 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 2.5W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |













