Afișez 1 - 24 din 43 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (43)
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test & Control RF 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 120 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
119,00 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Gri pătrat Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Gri rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Gri rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru pătrat Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru pătrat Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
3W LED Ghirlandă Solară 15pcs LED
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP44 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Perete Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
287,00 lei| Greutate | 1,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
3W LED Lampă de Perete Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
423,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
3W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,13 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 180 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
88,46 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 180 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb Dreptunghiular 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
88,70 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 70° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lumină pentru Treaptă Corp Gri Dreptunghiular 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
88,70 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 70° |
| Culoare corp | Gri |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













