Afișez 1 - 24 din 25 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 9W (25)
8W LED Lampă de Tablou/Oglindă Crom 3000K ф500мм
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb natural E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb rece E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
267,40 lei| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
267,40 lei| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Lampă de Perete 3000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Perete 4000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 6400K Corp Gri IP66
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
Bec LED 9W 3 Step Di mming A60 Е27 Plastic, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7.5W Bec LED E14 T37 Plastic Cip CREE 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,99 lei| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 9W E14 T37 Plastic Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 9W E27 A60 Schimbare de culoare 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,79 lei| Greutate | 0,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de perete LED 2 reflectoare de 4.5W fiecare Corp Negru Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
119,20 lei| Greutate | 0,612 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 680 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Bec 9W E27 A70 Plastic cu Kit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37,62 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 9W 60 cm Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













