Afișez toate cele 12 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (12)
5W LED Lampă de Masă Magnetică Cu Acumulator 3600mAh CCT: 3 in 1 Corp Alb Dimabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
5W LED Lampă de Masă Magnetică Cu Acumulator 3600mAh CCT: 3 in 1 Corp Negru Dimabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
5W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 380 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
5W LED Pendul 3000K Sticlă Clară
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Solar Bollard Light cu Sensor Alb și Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
5W LED Solar Bollard Light cu Sensor Alb și Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
6W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Gri Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
6W LED Lampă de Perete 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 465 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Antracit |
6W LED Lampă de Perete 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 465 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 5W E27 Filament G125 Sticlă Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
77,28 lei| Greutate | 0,199 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Ghirlandă Luminoasă LED 5m 10 x 0.5W EU Becuri RGBY
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,90 lei| Greutate | 0,667 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
Spot LED GU10 Ramă Corp Alb 6400K 3pcs/Pachet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,66 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













