Afișez toate cele 22 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (22)
6W Downlight LED COB de Hotel CRI>95 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei| Greutate | 0,294 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 0-27° Reglabil |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lampă de Masă Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 57 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lampă de Masă Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 56 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panel Premium Downlight Pătrat 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panel Premium Downlight Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
32,54 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panel Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Alb 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
6W Mini Panel LED Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W Plafonieră Panou LED, incastrabil Pătrat, Alb cald
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Lumină de Perete Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 4W Filament E27 G125 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W E27 PL, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 485 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 G125 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 ST64 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot Cip SAMSUNG GU10 6W Plastic SMD cu Lentile 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,30 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic Lens Cover 10° 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,042 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight Cip SAMSUNG GU10 6W Plastic Lentilă 110° Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG – GU10 6W Plastic SMD Cu Lentilă 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic 110°D 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19,32 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic 110°D 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic 10°D 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













