Afișez 1 - 24 din 45 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (45)
12W Aplică Corp Negru rotund Alb cald Rezistent la apă
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
74,23 lei| Greutate | 0,347 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lampă de Grădină LED cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 930 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Gri |
12W Lampă de Perete Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lampă LED de perete Neagră Rotundă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,10 lei| Greutate | 0,528 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 158° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 785 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 785 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Lampă cu Țăruș (D150xH800) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
331,70 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1135 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Antracit |
12W LED Lampă de Grădina cu Țep Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 875 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu ȚepCorp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 875 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete pentru Adresă Cip SAMSUNG CCT 3 in 1 IP65, IK10 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,30 lei| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Alb Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,10 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Gri Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,10 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Negru Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,10 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,70 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,70 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,70 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Plafonieră cu Senzor cu Cip SAMSUNG 3in1 Pătrată Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,30 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Plafonieră cu Senzor cu Cip SAMSUNG 3in1 Rotundă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
152,52 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
210,00 lei| Greutate | 13,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
210,00 lei| Greutate | 13,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 38`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,10 lei| Greutate | 8,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













