Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (5)
15W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,00 lei| Greutate | 0,631 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W Proiector pe șină LED Cip SAMSUNG Corp Alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
222,90 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W E27 A90 Plastic cu Chit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 15W E27 A65 Plastic Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,088 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
335,80 lei| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 36° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













