Afișez toate cele 20 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1W (20)
1W Lampă de Scară LED Albă 4 Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
66,09 lei| Greutate | 0,118 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 10 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
1W Lampă de Alee LED Neagră 2 Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,09 lei| Greutate | 0,118 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 10 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
1W LED Lampă de Masă (D100*230) 3IN1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1W LED Lampă de Masă (D100*230) 3IN1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
1W LED Lumină pentru Treaptă Alb 2Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
1W LED Lumină pentru Treaptă Alb 2Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
1W LED Lumină pentru Treaptă Alb 4Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
1W LED Lumină pentru Treaptă Argintiu 2Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 51 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Argintiu |
1W LED Lumină pentru Treaptă Negru 2Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
1W LED Lumină pentru Treaptă Negru 4Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
1W LED Lumină pentru Treaptă Negru 4Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă de Masă LED Baterie 800mAh 120×220 3in1 Champagne Gold Body
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 800mAh 120×220 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 800mAh 120×220 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:120*190 Corp Auriu 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:120*190 Corp Patonă de Bronz 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Bronz |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:120*190C Corp Cromat 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:13.5*26.5 Corp Auriu 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,70 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:13.5*26.5 Corp Cromat 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,70 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 800mAh 160 x 250 3 in 1 Corp Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |













