Afișez toate cele 19 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (19)
36W 120cm Corp iluminat LED, tub LED, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
138,10 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W Lămpa de perete/tavan LED Dubla Crom Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
624,40 lei| Greutate | 2,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină -CCT: 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină-CCT: 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină-CCT: 3in1 Corp Auriu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină-CCT: 3in1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Auriu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Panel 600×600 mm 2 in 1 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 4000K 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 600×600 mm 2 in 1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
36W Pendul Design elegant din Crom Alb Natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
739,60 lei| Greutate | 2,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
36W Proiectat din sticlă flexibilă suprafață dublă din Crom Alb Natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
888,50 lei| Greutate | 3,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













