Afișez 25 - 39 din 39 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (39)
2W LED Spot Rotund Montaj pe Perete 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Spot Rotund Montaj pe Perete 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W Stâlpișor LED Solar Corp Negru 3000K, 6000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 3000K+6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E14 Amber Art Lumânare 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 65 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Albastru |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roâșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roz
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roz |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roz |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 T30 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
65,08 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 65 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 140 x 300 3 in 1 Neagră, Sticlă Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Negru, Transparent |
| Rata IP | IP20 |
LED Lapă Solară Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 90 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lapă Solară Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 90 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













