Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 200W (4)
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 4000K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.241,10 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 28000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.241,10 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 28000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
200W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
230,00 lei| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 31000 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
230,00 lei| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 31000 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













