Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 100W (6)
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 5700K Clasa I Aluminiu 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
952,50 lei| Greutate | 6,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.127,50 lei| Greutate | 6,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
236,40 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 100W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
196,70 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
236,40 lei| Greutate | 1,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Cip SAMSUNG 100W 140lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
584,66 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













