Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 150W (5)
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 150W 4000K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.341,30 lei| Greutate | 8,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 21000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 150W 5700K Clasa I Aluminiu 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.224,70 lei| Greutate | 8,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 21000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 150W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.341,30 lei| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 21000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
150W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
265,40 lei| Greutate | 1,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 23250 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
150W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
265,40 lei| Greutate | 1,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 23250 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













