Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (4)
30W Grill Fitting LED Plastic Conector rapid & Cablu 60cm 155 lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
93,55 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector 4000K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
95,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector 6500K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector Solar LiFePo Baterie 3.7V Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
498,60 lei| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













