Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 11W (4)
Bec LED 11W E27 A60 WIFI RGB + WW+CW
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB, 2700-6500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
26,44 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













