Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10.5W (7)
10.5W A60 Bec LED 3000K E27 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED – 10.5W E27 A60 Thermoplastic 6500K 10Buc/Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,42 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 10.5W E27 A60 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 5,9 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 10.5W E27 A60 Thermoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 10.5W E27 A60 Termoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 5,9 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 10.5W E27 A60 Termoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 5,9 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 10.5W E27 A58 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













