Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (8)
2W Lampă de Perete Solară Corp Negru 3000K, 6000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
265,00 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 3000K+6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă de Perete Solară LED 3 in 1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
281,30 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Temperatura culorii | 3 in 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă Solară Corp Negru 3000K, 6000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 3000K+6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă Solară LED Corp Negru 3in1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă Solară LED Corp Negru 3in1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W LED Lampă de Masă Lumânare 3000K Aurie + Sticlă Amber
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,588235 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă Lumânare 3000K Neagră + Sticlă Fumurie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Rata IP | IP20 |
2W Stâlpișor LED Solar Corp Negru 3000K, 6000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 3000K+6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













