Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (3)
18W Lampă LED de birou Dimabilă prin atingere Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
420,30 lei| Greutate | 2,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Designer Pendul Triac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
453,90 lei| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă de perete Triac Dimabilă Albă conceput de Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
492,40 lei| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













