Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (4)
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lumină de Perete LED Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Albă 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Alb |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Negru |













