Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (4)
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,10 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,00 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,693 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector LED 20W Bluetooth Corp Alb RGB + Lumină Rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
143,70 lei| Greutate | 0,504 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













