Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (7)
2W LED Spot Rotund Montaj pe Perete 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Spot Rotund Montaj pe Perete 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













