Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (4)
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Cafeniu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Proiector LED 20W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













