Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (6)
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp negru 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W Panou LED Trimless Pătrat, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
86,43 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
17W LED Designer Light Suspendat 3 in 1 Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W E27 A60 Termoplastic Alb rece 2buc/blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













