Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (4)
18W Plafonieră LED Pătrată Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
Tub LED T8 18W 120 cm Fructe de mare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
82,36 lei| Greutate | 0,375 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 18W 120 cm Legume
Evaluat la 0 din 5
În stoc
82,36 lei| Greutate | 0,375 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 18W 120 cm Pâine
Evaluat la 0 din 5
În stoc
82,36 lei| Greutate | 0,375 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













