Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (5)
15W Lampă stradală LED Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
384,80 lei| Greutate | 2,485 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
15W LED Magnetic Pendul 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W Pendul LED Designer Lemn 3000K L1200
Evaluat la 0 din 5
În stoc
774,20 lei| Greutate | 4,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |













