Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 16W (6)
16W Conector Inferior în X Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,80 lei| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Inferior în X Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,80 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Suspendat Inferior în X Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
319,40 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 120cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
65,08 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 120cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
65,08 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 120cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
65,08 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













