Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (10)
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,71 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector pe șină LED Cip SAMSUNG Corp Alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
287,70 lei| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
206,10 lei| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
206,10 lei| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
206,10 lei| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,523 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,10 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
70,16 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













