Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (3)
18W LED Plafoniera LED Cu Senzor cu Microunde Rotundă Ramă Albă 3000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1800 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
18W Plafonieră LED Aspect Lăptos Culoare Interschimbabilă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1800 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
18W Plafonieră LED Starry Cover Culoare Interschimbabilă 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,10 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Temperatura culorii | 3 in 1 |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1800 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |













