Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (3)
18W LED Plafonieră Bulkhead 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
18W LED Plafonieră 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
18W LED Plafonieră Rotundă 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |













