Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 24W (5)
24W LED Panel Premium SAMSUNG Cip Round 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
99,60 lei| Greutate | 0,819 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
24W Panou LED Subţire Crom Rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
24W Panou LED Subţire Crom Rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,945 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
24W Panou LED Subţire Satin Nickel Rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
24W Panou LED Subţire Satin Nickel Rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |













