Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5.5W (4)
5.5W LED Bolard Solar Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
432,30 lei| Greutate | 1,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
5.5W LED Bolard Solar Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
432,30 lei| Greutate | 1,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
5.5W LED Solar Lumină de Peret SMD Cu Senzor Pătrată IP44 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
5.5W LED Solar Lumină de Peret SMD With Cu Senzor Rotundă IP44 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |













