Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (3)
36W Lămpa de perete/tavan LED Dubla Crom Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
624,40 lei| Greutate | 2,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
36W Pendul Design elegant din Crom Alb Natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
739,60 lei| Greutate | 2,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
36W Proiectat din sticlă flexibilă suprafață dublă din Crom Alb Natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
888,50 lei| Greutate | 3,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |













