Afișez toate cele 3 rezultate
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
36W 120cm Corp iluminat LED, tub LED, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
138,10 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













