Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (7)
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp Roșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lumină Pentru Trepte Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
108,10 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lumină Pentru Trepte Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
108,10 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |













