Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 38W (4)
38W LED Designer Plafonieră Albă Dublă Rotundă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
548,90 lei| Greutate | 2,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4050 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Plafonieră Neagră Dublă Rotundă 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
548,90 lei| Greutate | 2,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4050 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Plafonieră Rotundă Albă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
583,20 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4050 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Plafonieră Rotundă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
583,20 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4050 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













