Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4.5W (5)
4.5W LED Lampă de Perete 3000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
4.5W LED Lampă de Perete 3000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
4.5W LED Lampă de Perete 3000K Negru Cu Întrerupător
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,00 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
4.5W LED Lampă de Perete 4000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
4.5W LED Lampă de Perete 4000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













