Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (4)
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
Proiector pe șină 7W LED Cip SAMSUNG Corp alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
186,40 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe șină 7W LED Cip SAMSUNG Corp alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
186,40 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













