Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1W (7)
1W LED Lumină pentru Treaptă Alb 2Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
1W LED Lumină pentru Treaptă Alb 2Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
1W LED Lumină pentru Treaptă Alb 4Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
1W LED Lumină pentru Treaptă Negru 2Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
1W LED Lumină pentru Treaptă Negru 4Direcții 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
1W LED Lumină pentru Treaptă Negru 4Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 800mAh 160 x 250 3 in 1 Corp Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |













