Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 50W (4)
Lampă Stradală LED Cip Samsung 50W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
349,90 lei| Greutate | 1,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 50W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
349,90 lei| Greutate | 2,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 50W 4000K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
407,10 lei| Greutate | 1,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 50W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
407,10 lei| Greutate | 1,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













