Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (4)
12W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
12W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 12W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Greutate | 1,898 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 12W Proiector LED 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Greutate | 1,898 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













