Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (4)
Bec LED 2W Filament E27 G45 Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Albastru |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roâșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roz
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roz |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roz |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |













