Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 50W (4)
50W LED Grill Fitting 150CM CCT
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,10 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3000K/4000K/6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W Lampă LED Cip SAMSUNG 150cm 120 lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
111,85 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Grill Fitting 150cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
92,53 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Grill Fitting 150cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
92,53 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













