Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (3)
5W Lampă de Perete cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
5W Lampă de Perete LED Corp Gri IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W LED Lumină de Perete Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |













