Afișez toate cele 13 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (13)
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 60cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Lumină de Perete Negru Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W T30 E27 Filament Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă Designer Metal + Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |













