Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (3)
12W Lampă de Perete Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
Bec LED 12W PAR30 E27, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,245 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED de perete 12W Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
154,20 lei| Greutate | 0,482 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Gri |













